O firmie

Firma Europe Trade Company zajmuje się specjalistycznymi pracami budowlanymi w zakresie montażu konstrukcji stalowych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą nadzorującą prace naszych brygad montażowych, spawaczy i ślusarzy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w zakresie montażu konstrukcji stalowych jesteśmy w stanie sprostać odważnym i nowatorskim zadaniom jakie stawiają przed nami Klienci i Inwestorzy. Projekty które realizowaliśmy do tej pory polegały na obsłudze dużych Firm polskich i zagranicznych sektora energetycznego, metalurgicznego, przetwórczego, magazynowego, przemysłu ciężkiego a także spożywczego.

Na terenie Unii Europejskiej realizowaliśmy szereg Inwestycji wznoszenia Elektrowni na biomasę będące alternatywą dla tradycyjnych źródeł energii takich jak węgiel, ropa czy gaz a nawet pretendujących do zastąpienia w przyszłości elektrowni nuklearnych stwarzających duże problemy z utylizacją swoich odpadów.

Specjalizujemy się także we wznoszeniu hal stalowych jedno i wielonawowych. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą jeśli chodzi o wznoszenie tradycyjnych hal mało i średnio gabarytowych w zakresie prac ziemnych, prac fundamentowych (wraz z pracami zbrojarskimi) prac posadzkarskich oraz montażu części nośnej przekrycia hali czyli konstrukcji: stalowej, żelbetowej bądź drewnianej (drewno klejone o dużych rozpiętościach ).

Posiadamy bazę sprawdzonych firm podwykonawczych z pomocy których korzystamy przy dużych realizacjach oraz sytuacjach gdy „termin zakończenia prac jest sztywny” i wymagany jest wielozmianowy tryb pracy dotyczy to zwłaszcza: obiektów przemysłowych, supermarketów, lotnisk, budynków użyteczności publicznej itd.

W każdym przedsięwzięciu realizowanym przez Naszą Firmę stawiamy na bezpieczeństwo, rzetelność oraz dokładność wykonania prac. Nasza kadra kierownicza posiada wszelkie uprawnienia do nadzorowania prac podległych brygad montażowych oraz spawalniczych dzięki czemu możemy na bieżąco monitorować jakość ich prac i dbać o zachowanie przyjętych terminów zakończenia poszczególnych etapów projektu a wreszcie całych inwestycji. Rekomendacje od Naszych stałych Klientów i Partnerów biznesowych pozwalają nam nieprzerwanie rozwijać się, zdobywać nowe doświadczenia oraz poszerzać Nasz park maszynowy.

Naszą domeną jest sprostanie najbardziej wymagającym projektom z branży konstrukcyjnej tak aby Klient miał satysfakcję ze współpracy z nami.